Summer Winter

Holiday homes for rent 1.000+Homes

Best travel tips

Za krásnými místy nemusíte nikam daleko. Česká republika nabízí tolik zajímavých míst, že si vybrat, kam vyrazit, není jednoduché. Inspirujte se našimi tipy na výlety.

Kamenec

Sunday October 15th, 2017Krása Novohradska

(Čeština) Poznejte české pralesy, dvě tisícovky nebo si parádně zalyžujte. To vše najdete v Novohradských horách.

Čtěte více
Čertovy hlavy

Wednesday September 27th, 2017(Čeština) Tajemné Kokořínsko a Máchův kraj

(Čeština) Lákají vás tajemná místa a skalní útvary? Naplánujte si výlet na Kokořínsko a poznejte kraj, který si Karel Hynek Mácha tolik zamiloval. Navštívit můžete hrady, zámky i krásnou přírodu.

Čtěte více
Český Krumlov

Wednesday September 20th, 2017(Čeština) Poznejte Český Krumlov a okolí

(Čeština) Prohlédněte si historické kláštery, navštivte pohádkový Český Krumlov nebo se vydejte na Lipno, kde se rozhodně nudit nebudete. Český Krumlov a jeho okolí můžete objevovat v každém ročním období.

Čtěte více
Vranov nad Dyjí

Tuesday September 12th, 2017(Čeština) Vítejte v Podyjí

(Čeština) Poznejte přírodu našeho nejmenšího národního parku Podyjí. Tato krajina podél řeky Dyje nabízí nezapomenutelné vyhlídky, pohledy i zážitky, které ocení jednotlivci i celé rodiny.

Čtěte více
Castle_-_Český_Šternberk

Friday September 1st, 2017(Čeština) Pozdrav z Posázaví

(Čeština) Pramen zdraví z Posázaví. Objevte nejen krásnou přírodu, ale také historické památky, krásná města a netradiční míst. Projeďte se vlakem, prohlédněte si hrady a zámky nebo se plavte po klidné řece.

Čtěte více
Házmburk

Tuesday August 22nd, 2017(Čeština) Kouzelné České středohoří

(Čeština) České středohoří je ideálním místem pro milovníky krásné přírody, nezapomenutelných výhledů a skalních útvarů. Celá tato oblast je plná nádherných míst, které se nikde jinde nevidí. Za zmínku stojí hora Milešovka, hrad Házmburk a také nejníže položené místo...

Čtěte více
Ještěd_,_letecký_snímek

Friday August 11th, 2017(Čeština) Zažijte Jizerské hory

(Čeština) V Jizerských horách se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás krásná příroda plná vodopádů, hustých lesů a skalních měst, také cyklostezky a historická místa a památky. Rozhodě nesmíte vynechat Ještěd, místa jako Frýdlantské cimbuří nebo sportovní areál Tanvaldský...

Čtěte více
Jindřichův Hradec

Monday July 31st, 2017(Čeština) Objevte Českou Kanadu

(Čeština) Česká Kanada je místem, kde se rozhodně nudit nebudete. Můžete se vydat na dlouhé procházky přírodou, vykoupat se v českých rybnících a navštívit historická místa jako jsou hrady a zámky.

Čtěte více
Foto:Petr Ježek

Friday July 21st, 2017(Čeština) Dovolená na Šumavě

(Čeština) Jste zastánci aktivní dovolené před opalováním se u moře? Nemusíte jezdit daleko. Šumava nabízí výlety a místa pro dobrodruhy i rodiny s dětmi. Objevte divokou přírodu i historická místa.

Čtěte více
Zámek Orlík

Friday July 14th, 2017(Čeština) Kam vyrazit na Orlíku

(Čeština) Jste milovníkem vody, vodních sportů, ale baví vás i hrady a zámky? Na Orlické přehradě najdete vše na jednom místě. Vyzkoušejte lodní dopravu, zjistěte něco o české historii a zablbněte si na vodě i pod vodou. Na Orlíku...

Čtěte více
Page 1 of 212

Máte zájem podělit se o zajímavou atrakci či místo?

Pošlete nám nám vlastní článek či námět…..